Menu

Strana 1 od 2
Rezultati 1 - 10 od 15

Optičke komponente i kablovi

Fiber duplex patch cord kabl LC-LC duž. 2m, singlemode 9/125

Fiber duplex patch cord kabl LC-LC duž. 2m, singlemode ...

Fiber duplex patch cord SC/SC multimode 2m 50/125

Fiber duplex patch cord kabl SC-SC duž. 2m, multimode ...

Fiber optička spojnica do 24 fiber vlakana

Fiber optička spojnica do 24 fiber vlakana - 2 ulaza i 2 ...

Fiber optička spojnica do 48 fiber vlakana

Fiber optička spojnica do 48 fiber vlakana - 2 ulaza i 2 ...

Fiber optička završna kutija sa 4,8,12 slota za duplex adaptere

Fiber optička završna kutija sa 4,8,12 slota za duplex ...

Patch cord SC/SC singlmode dupleks 3m

Fiber duplex patch cord kabl SC-SC duž. 3m, singlemode ...

Strana 1 od 2