Menu

Neradni dani

Poštovani posjetioci obavještavamo Vas da firma NF-tel doo neće raditi za praznike: 1, 2, 6, 7. i 9. januara 2018. godine.

Rezultati 49 - 72 od 102

TP-LINK

TL-PoE150S

Single port PoE supplier Adapter

TL-PoE10R

PoE Receiver Adapter

TL-SL1117

16+1G port Svič 16x10/100Mb/s+1x10/100/1000Mb/s, 19" ...

TL-SL1226

24+2G port Svič 24x10/100Mb/s+2x10/100/1000Mb/s, 19" ...

TL-SF1005D

5-port 10/100M mini Desktop Switch

TL-SF1008D

8-port 10/100M mini Desktop Switch

TL-SF1016D

TL-SF1016D 16-port 10/100Mb/s Desktop Svič

TL-SF1016DS

L-SF1016DS 16-port 10/100Mb/s Svič, desktop / 19" rackmount

TL-SF1024D

TL-SF1024D 24-port 10/100Mb/s Desktop/Rackmount Svič

TL-SF1048

48-port 10/100Mb/s Svič, 19" rackmount, interno napajanje ...

TL-SM311LM

miniGBIC SFP Gigabit fiber modul 1000Base-SX

TL-SM311LS

miniGBIC SFP Gigabit fiber modul 1000Base-LX

MC111CS

fiber WDM konverter 10/100 Mb/s

MC112CS

fiber WDM konverter 10/100 Mb/s

MC200CM

1000M RJ45 to 1000M multi-mode SC fiber Converter

MC210CS

1000M RJ45 to 1000M single-mode SC fiber Converter

MC100CM

10/100M RJ45 to 100M multi-mode SC fiber Converter

MC110CS

10/100M RJ45 to 100M single-mode SC fiber Converter

TG-3468

32-bit Gigabit PCIe Network Adapter

TG-3269

32bit Gigabit PCI Network Interface Card,

TF-3239DL

10/100M PCI Network Interface Card

TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N 300Mb/s wireless 2.4GHz firewall ruter, 1 ...

TL-WR743ND

TP-Link TL-WR743ND 150Mb/s wireless 2.4GHz firewall client ...

TL-ANT2415D

TP-Link TL-ANT2415D omni antena 15 dBi na 2.4GHz, H ugao ...